Hakkımda kısa bilgi edinmenin en iyi yolu bu alanı okumaktan geçiyor.

1991 Antalya doğumluyum. Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum… Yaklaşık 8 yıldır bilişim sektörünün içerisindeyim. Bu süreçte gerek serbest çalışan (freelance) gerekse tam zamanlı olarak reklam ajanslarında arayüz tasarım veya yazılım bölümünde görev aldım. İnternet, medya ürün ve çözümler konusunda gelişen teknolojiyi günü gününe takip ederek kişi ve kurumlara özel, etkin projeler geliştiriyorum.

Photoshop, Dreamweaver ve Visual Studio’u gün içinde aktif olarak ileri seviyede kullanıyorum.Bunların yanında iyi derecede HTML ve CSS (UI) yazar, web & grafik tasarım teknolojilerini yakından takip ederim.Yeterli seviyede Adobe Flash ve AS 3 bilgisine sahibim. İhtiyaç duyduğumda video ve kısa filmleri Adobe Premiere Pro veya Edius ile düzenliyorum. Ayrıca php ve jQuery (wordpress, opencart, joomla v.s.) konularında tecrübeliyim.

Fotoğraf çekmeyi severim, çok fazla vakit bulamasamda bilgisayar oyunlarıyla aram oldukça iyidir.Ayrıca futbola karşı yoğun bir ilgim var, şu anda TFF tarafından futbol il hakemliğim bulunmakta. Kendimi her geçen gün geliştirmek ve yeni trendlerin takipcisi olarak merakımı pratik yaparak gidermekteyim.