İtalya-Fransa ortak yapımı, yönetmen Jaume Collet Serra’nın yönettiği, Liam Neeson ve Julianne Moore hayranlarının merakla beklediği Non-Stop izleyiciler ile buluşuyor.

Başrollerini Oscar ödüllü oyuncu Liam Neeson ve Julianne Moore’un paylaştığı Non-Stop, uçakta aksiyon türündeki filmler içinde, önemli bir yere oturacağa benziyor. Etkileyici efektleri ve başarılı oyuncuları ile Non-Stop, izleyicilerin bir solukta izleyebileceği, kaliteli bir aksiyon-gerilim filmi.

Filmde uçak polisi Bill Marks (Liam Neeson), alkol seven, hava kuvvetlerinden emekli eski bir askerdir. Emekliliğinden sonra uçak polisliği işini yapmaya başlamıştır. İşi sürekli uçmak olan Bill uçaklardan nefret eder. Uçak havalandıktan bir süre sonra gizli bir hatta sahip olan telefonuna bir tehdit mesajı gelir. Mesajı gönderen esrarengiz kişi eğer verdiği hesap numarasına yüz elli milyon dolar transfer edilmezse her 20 dakikada bir yolcuyu öldüreceğini söyler. Durumu uçuş personeli ile paylaşan ve hesap numarasını onlara veren Bill, Atlantik’in ortasında olduklarını ve bir katilin hem yolcuları öldürüp hem kaçamayacağı yanıtını alır. Uçakta aramalar yapmasına rağmen hiçbir şey bulamayan Bill, 20 dakika sonra bir yolcuyu, nasıl olduğunu anlamadıkları bir şekilde, tuvalette ölü bulur. Katil ikinci mesajında, artık dikkatini çekmişimdir galiba, der. Durumdan tedirgin olan Bill katilin yolcular arasında olduğuna inanır ve yolculara davranmaması gereken bir şekilde davranmaya başlar.

Bu arada kontrol edilen hesap numarasının uçak polisi Bill’e ait olduğunun ortaya çıkması olayları bambaşka bir boyuta taşır.

Non-Stop’ta oscar ödüllü Liam Neeson aldığı ödüllerin hakkını verir nitelikte bir oyunculuk ortaya koymuş. Julianne Moore ve diğer karakterlerde başarı ile ona eşlik etmişler. Filmin Uçuş Planı filmine benzetilmesine karşın, Uçuş Plandaki gizemi abartıya vardıran öğeler, Non-Stop’ta gözümüze çarpmıyor.